Materská škôlka Klokoč

Svet rozprávky zažívajú naše deti každučký deň.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 07:00 - 16:15
Utorok 07:00 - 16:15
Streda 07:00 - 16:15
Štvrtok 07:00 - 16:15
Piatok 07:00 - 16:15
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

Nájdete nás na


Materská škôlka Klokoč 

O nás 

Naša materská škola sa nachádza v lone prírody. Každý deň naše deti prichádzajú plné zážitkov a neuveriteľných príhod a nadšene rozprávajú svojim kamarátom,  čím  ich príroda prekvapila.

Spolu donekonečna lúštime záhady a vnikáme tak do tajov neznáma.

Deti našej materskej školy prichádzajú každé ráno do sveta rozprávky. Naša trieda je veľká detská izba, v ktorej deti uplatňujú svoju predstavivosť - kreativitu. Hrou učíme deti naplno rozvinúť svoje predstavy, fantáziu a emócie. Snažíme sa o to, aby každé dieťa v kolektíve našlo svoje miesto.

Aby nenásilne dokázalo vyriešiť konflikt, aby obhájilo svoj názor. Snažíme sa vždy pri rozhovoroch s deťmi pozerať sa priamo do očí, aby dieťa cítilo, že sme jeho partnerom, kamarátom. Vyhýbame sa príkazom z vrchu, pretože dieťa nemá nič z našich nosných dierok.

Zdvihnutý prst a zvýšený hlas deti nepoznajú. Ich kamarátom je hlas zvončeka, ktorý deti upozorní v prípade potreby.

Akcie v materskej škole boli zamerané ako zážitkové učenie. Rozvíjame kognitívnu, emocionálnu, perceptuálno-motorickú stránku.

Dennodenne otvárame náruč pre každé dieťa a odovzdávame tak vrúcne objatia aj pre deti z menej podnetného prostredia. Svet rozprávky zažívajú naše deti každučký deň.
 


Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.