Materská škola Komenského

Celá materská škola je umiestnená v prekrásnom prostredí. Je obklopená zeleňou listnatých a ihličnatých stromov.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 06:30 - 17:00
Utorok 06:30 - 17:00
Streda 06:30 - 17:00
Štvrtok 06:30 - 17:00
Piatok 06:30 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené

Nájdete nás na


Materská škola Komenského 

O nás 

Naša materská škola je 5 – triedna. Poskytuje deťom celodennú a poldennú výchovnú starostlivosť vo veku od 2 – 6 rokov a deťom s odloženou školskou dochádzkou.

Nachádza sa na rozhraní sídliska s mladými rodinami a rodinnými domami, v blízkosti autobusovej a železničnej stanice, svetelnej križovatky a rôznych nákupných centier.

V bezprostrednej blízkosti materskej školy je i základná škola, s ktorou veľmi dobre spolupracujeme pri príprave detí na povinnú školskú dochádzku.

Materská škola je umiestnená v účelovej budove. Je rozdelená do dvoch pavilónov, ktoré sú spojené presklenými krytými chodbami, medzi ktorými je účelovo zriadená kuchyňa, práčovňa a miestnosť pre údržbára.

Prvý pavilón tvoria 4 triedy s príslušnými miestnosťami, kancelária vedúcej školskej jedálne, kancelária riaditeľky a zástupkyne. V jednej miestnosti na poschodí je umiestnená riaditeľňa spolu s knižncou.

V druhom pavilóne je jedna trieda najmenších detí, ku ktorej patrí aj terasa, ktorá slúži v nepriaznivom počasí ako herňa.

Celá terasa je plná zelene, je krytá a umožňuje deťom aj pobyt vonku keď je nepriaznivé počasie. Na poschodí je aj kancelária ekonómky a vedúcej detských jaslí. Na prízemí 2. pavilónu sú v 2 triedach zriadené mestské jasle.


Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.